TNSR در حال استخدام یک ویرایشگر اجرایی است


این بررسی امنیت ملی تگزاس (TNSR، https://tnsr.org) به دنبال یک ویراستار اجرایی با انگیزه، مبتکر، جزئیات گرا و پرانرژی است تا پس از تصدی موفقیت آمیز افتتاحیه دکتر دویل هاجز، زمام امور را در دست بگیرد. ما به دنبال نامزدهایی هستیم که مشتاق کمک به رهبری مجله‌ای هستیم که به یکی از مجلات برتر جهان در زمینه امنیت بین‌المللی تبدیل شده است.

درباره مجله

این بررسی امنیت ملی تگزاس تلاش مشترک رسانه دگرگونی (جنگ روی صخره ها) و دانشگاه تگزاس، که در اواخر سال 2017 تحت رهبری صدراعظم وقت، ویلیام مک ریون، راه اندازی شد. این مجله چاپی و آنلاین به انتشار بورس تحصیلی قابل دسترسی، دقیق و بررسی شده مرتبط با سیاست های امنیت ملی و بین المللی از طیف گسترده ای از دیدگاه های انضباطی، و همچنین مقالات روشنگرانه از متخصصان برجسته سیاست اختصاص دارد. TNSR به ارائه یک پلت فرم تأثیرگذار و پرخواننده برای تصمیم گیرندگان متفکر، متخصصان امنیت ملی و محققان اختصاص داده شده است.

درباره پوزیشن

این یک موقعیت تمام وقت با گزینه ای برای کار از راه دور و سفرهای گاه به گاه (به UT Austin برای کنفرانس های علمی و سیاستی) است.

سردبیر اجرایی مستقیماً به رایان ایوانز، مدیرعامل Metamorphic Media و بنیانگذار گزارش می دهد جنگ روی صخره ها، که به عنوان ناشر مجله فعالیت می کند. سردبیر اجرایی همچنین از نزدیک با رئیس هیئت تحریریه فرانسیس گاوین و همچنین سردبیر پروفسور ویلیام اینبودن و کارکنان رهبری در مرکز امنیت ملی کلمنتز و مرکز امنیت و حقوق بین‌الملل اشتراوس در دانشگاه تگزاس، آستین ویراستار اجرایی همچنین بر سردبیر و ویراستار تولید ما و همچنین ویراستاران پاره وقت ما نظارت می کند، که نقش کلیدی در نگهداری نسخه های خطی از طریق فرآیند ویرایش دارند. ویراستار اجرایی همچنین به عنوان میزبان و هماهنگ کننده فعالیت می کند شاخ یک معضل پادکست

سردبیر اجرایی مسئول اصلی موارد زیر خواهد بود:

(الف) درخواست نسخه‌های خطی عالی از دانشمندان نوظهور و برجسته و سیاست‌گذاران کلیدی، و اتخاذ تصمیم‌های به موقع و سازنده در مورد مناسب بودن و بررسی همتایان؛

(ب) تضمین و بهبود شهرت “بهترین در زمینه” TNSR برای بررسی سازنده و به موقع توسط همتایان و زمان از ارسال تا انتشار.

(ج) خدمت به عنوان یک سخنگوی فکری و مبشر برای TNSR، به ویژه برای مخاطبان دانشگاهی.

(د) ایجاد فرآیندهای سرمقاله، تولید، ارتباطات و مدیریت روزانه برای حفظ و ایجاد چشم انداز فکری و شهرت برتر TNSR.

(ه) ردیابی ارسال‌ها و همچنین داده‌های جمعیت‌شناختی، و تولید گزارش‌های منظم مبتنی بر داده‌ها در مورد عملکرد TNSR برای دستیابی به اهداف کلیدی، از جمله ارسال‌های بالاتر و جهانی، افزایش استنادها و استفاده در برنامه‌های درسی، حضور گسترده‌تر رشته‌ای، و انتشار مطالب جدید. صداهایی از حوزه‌های انتخابیه که کمتر نمایندگی می‌شوند.

این شغل نیازمند استقامت و مدیریت عالی و مهارت های ارتباطی است. گاهی اوقات در طول تقویم تحریریه، به تعهدی فراتر از ساعات کاری عادی و یک ذهنیت کارآفرینی نیاز دارد. کاندیدای ایده‌آل کنجکاو خواهد بود تا بزرگ‌ترین پرسش‌های جهان را شناسایی و بررسی کند، از کار با بهترین دانشمندان و متخصصان جهان لذت ببرد، متعهد به ایجاد برند و مخاطب TNSR باشد، و تمایل داشته باشد که واقعیت‌ها و آداب و رسوم نشر دانشگاهی را به چالش بکشد.

پرداخت و غرامت رقابتی است، از جمله حقوق سخاوتمندانه. حق بیمه به طور کامل برای بیمه دندانپزشکی، بینایی و پزشکی؛ و مرخصی با حقوق والدین

تجربه

از داوطلبان انتظار می رود که پیشینه قوی در تاریخ، روابط بین الملل، مطالعات امنیتی و/یا مطالعات استراتژیک داشته باشند. این باید شامل آشنایی با ادبیات دانشگاهی مربوطه باشد. دکتری در یکی از این زمینه ها، یا یکی از زمینه های نزدیک، مورد نیاز است. نامزد ایده آل دارای اعتبار بین رشته ای قوی خواهد بود و در بحث های استراتژیک تاریخی و جاری در ایالات متحده آشنا خواهد بود. سوابق تجربه شاغل – در خدمات دولتی غیرنظامی، خدمات مسلحانه، اتاق‌های فکر یا ترکیبی از این موارد – ترجیح داده می‌شود، اما الزامی نیست. علاوه بر این، نوعی تجربه ویراستاری مورد نیاز است. نامزد ایده آل همچنین تجربه مدیریت پروژه ها، فرآیندها و افراد غیر آکادمیک را خواهد داشت.

مهارت ها

نامزد موفق مهارت های ارتباطی مثال زدنی و توجه عالی به جزئیات را با خلاقیت مبتکرانه و رویایی ترکیب می کند. هر داوطلبی به مهارت های ویرایش استثنایی و تسلط واقعاً عالی به زبان انگلیسی نیاز دارد.

این موقعیت مستلزم توانایی کار مشترک به عنوان بخشی از یک تیم کوچک در یک محیط سیال است. یک کاندیدای قوی همچنین باید بتواند به طور مستقل با حداقل نظارت گاهی اوقات کار کند. توانایی مدیریت کارآمد چندوظیفه ای/مدیریت همزمان پروژه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت ضروری است.

این موقعیت همچنین مستلزم تعامل منظم با دانشگاهیان ارشد، سیاستگذاران، دست اندرکاران امنیت ملی و کارکنان آنها است.

دستورالعمل های کاربردی

لطفاً یک جلد نامه و رزومه (هر دو به صورت فایل PDF) به همراه دو نمونه نوشتاری – یک نمونه خط‌مشی خط‌مشی با فرم بلند و فرم کوتاه – (همچنین به صورت فایل‌های PDF) به [email protected] با TNSR EXECUTIVE EDITOR APPLICATION در خط موضوع نامه پوششی باید توضیح دهد که چه چیزی در مورد ماموریت TNSR برای شما جذاب است، چرا می خواهید در خدمت آن ماموریت کمک کنید، و چرا بهترین فرد برای این کار هستید. لطفاً همچنین توضیح دهید که چه چیزی شما را به عنوان یک حرفه ای هدایت می کند و یک داستان سرگرم کننده در مورد خود قرار دهید.

لطفاً دو مرجع علمی و یک مرجع غیر دانشگاهی را به همراه اطلاعات تماس آنها (شماره تلفن و آدرس ایمیل) در متن ایمیل وارد کنید.

این ممکن است تا یک فرآیند استخدام ~ سه ماهه باشد که در طی آن ما راه های مختلفی را برای ارزیابی و شناخت نامزدهای قوی بررسی خواهیم کرد.

Metamorphic Media LLC، شرکت مادر جنگ روی صخره ها و اپراتور TNSR، یک کارفرمای فرصت برابر است و بر اساس سن، رنگ، ناتوانی، جنسیت، منشاء ملی، نژاد، مذهب، گرایش جنسی، وضعیت سربازی، یا هر طبقه‌بندی که توسط فدرال محافظت می‌شود، علیه هیچ کارمند یا متقاضی تبعیض قائل نمی‌شود. ، قانون ایالتی یا محلی.

عدم رعایت این دستورالعمل ها به این معنی است که درخواست شما بررسی نخواهد شد، بنابراین لطفاً آنها را با دقت بخوانید.
دیدگاهتان را بنویسید