5 نکته حرفه ای برای شکستن سئو صفحه


شرط می بندم در مورد اصطلاح «سئوی درون صفحه» شنیده اید! خوب، اگر شما یک متعصب به سئو هستید، پس چنین اصطلاحاتی که با چک لیست سئو ارائه می شود برای شما بسیار رایج است. مهم نیست که در این زمینه متخصص یا مبتدی هستید، اگر قصد دارید مهارت های خود را ارتقا دهید یا دانش خود را در زمینه سئو داخلی صفحه کسب کنید، پس این پست وبلاگ برای شما مناسب است.

اما، قبل از شروع با 5 نکته برتر که بازی سئوی درون صفحه شما را تغییر می‌دهد، بیایید به معرفی مختصری در مورد سئو درون صفحه بپردازیم.

در حالی که مفهوم اساسی چک لیست سئو ارائه وب سایت ها یا پست های وبلاگ مرتبط و دقیق به جستجوگر برای کمک به کاهش تحقیقات آنها در اینترنت است، سئوی درون صفحه جالب تر است.

سئو داخلی به شدت بر بهینه سازی عنوان، هدر و متا تگ ها تمرکز دارد. این عوامل به عنوان “برچسب های HTML” شناخته می شوند. جدا از بهینه سازی این عوامل، سئوی درون صفحه نیز مسئول بهینه سازی تصاویر و سرفصل های مرتبط با پست وبلاگ یا محتوای مربوطه وب سایت است.

هرچه صفحه هر جنبه از محتوا را بهتر بهینه کند، میزان ترافیک بهتری جذب پست می شود. بهینه سازی روی صفحه به جلب اعتماد موتورهای جستجوی مختلف و ایجاد “EAT” کمک می کند. این کمک می کند تا یک وب سایت یا پست را به عنوان اولین نتایج جستجوی مرتبط به مخاطب پیشنهاد دهید.

On-page برای هر چک لیست سئو بسیار مهم است. این به این دلیل است که از طریق عوامل خود، موتور جستجو را قادر می سازد تا محتوا یا نوع وب سایت را بهتر درک کند. این به نتایج جستجوی مخاطبان کمک می‌کند تا با حل سریع‌تر و بهتر درخواست‌شان، تجربه بهتری داشته باشند.

اکنون که از اصول On-page و کاربردهای آن آگاه شدیم، اکنون به سراغ 5 نکته می رویم که شما را در سئو داخلی صفحه حرفه ای می کند. بیایید بلافاصله شروع کنیم!

1. مفهوم EAT

همانطور که می دانیم برای ایجاد یک وب سایت برای موتورهای جستجوگر، باید فاکتورهای EAT را تعیین کند. هر وب سایتی باید اعتبار، اعتماد و تخصص را توسعه دهد.

برای ایجاد یک پست وبلاگ با رعایت یک چک لیست سئو یا وب سایتی که ارزش رتبه بندی یا پیشنهاد آن به مخاطبان را داشته باشد، باید بهینه سازی فاکتورهای سئوی درون صفحه را پیاده سازی کند.

2. ترکیب کلمات کلیدی

کلمات کلیدی نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان بالقوه دارند. اگر قصد راه‌اندازی یک وب‌سایت در جایگاه مربوطه را دارید، باید مطمئن شوید که پست‌های وبلاگ و اطلاعات وب‌سایت شما آن کلمات کلیدی را در خود جای داده است.

استفاده از کلمات کلیدی در محتوا به موتور جستجو اجازه می دهد تا موضوع و ارتباط محتوا را درک کند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد هر زمانی که کاربر در حال جستجوی موضوع است، صفحه شما را به کاربر توصیه کند.

3. سبک نوشتن

مهم نیست که محتوای شما چقدر واضح باشد، برای کمک به رتبه بندی صفحه خود و ایجاد آن در سئوی صفحه، سبک های نوشتن چک لیست خاصی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. این الگوهای نوشتن محتوای شما را برای خواندن سودآورتر می کند و باعث می شود مخاطب حداقل دو بار پست های شما را بخواند!

برای کشف راز نوشتن زیر را بخوانید!

  • مطالب خود را برای خواندن و درک آسان کنید. سعی کنید از جملات طولانی و واژه های اصطلاحی پرهیز کنید.
  • استراتژی بازاریابی محتوای خود را با مخاطب جذب کنید. همیشه به خوانندگان این احساس را بدهید که پست وبلاگ شما چیزی است که می توانند جستجوی خود را با آن مرتبط کنند.
  • با راه حلی که برای درخواست آنها ارائه می دهید، به مخاطبان احساس وعده داده و اطمینان حاصل کنید که 100٪ نتیجه می دهد.
  • از پاراگراف های کوتاه استفاده کنید. سعی کنید یک پاراگراف کوتاه و کمتر دست و پا چلفتی به نظر برسد.

4. تصاویر مربوطه

بهترین راه برای جذاب‌تر کردن محتوای خود برای کاربران، اضافه کردن تصاویر یا گیف‌های مرتبط است. اینها به ایجاد اعتماد کمک می کند و پیام شما را از طریق پست های وبلاگ واضح می کند و در نتیجه به ایجاد تعامل در وب سایت شما کمک می کند.

افزودن تصاویر تاثیر بصری قوی روی مخاطبان شما خواهد داشت. این به بهینه سازی سئوی داخلی در وب سایت شما به شیوه ای قوی کمک می کند.

5. از HTML استفاده کنید

برای رتبه بندی بهتر صفحه خود باید فاکتورهای HTML را در وب سایت خود بگنجانید. این عوامل به شرح زیر است:

  • تگ عنوان HTML
  • بهینه سازی تصویر
  • تگ های جغرافیایی را توسعه دهید
  • از توضیحات متا استفاده کنید. و
  • از Rich Snippets استفاده کنید

در آخرین خبرنامه ما مشترک شوید

برای خواندن محتوای انحصاری ما، هم اکنون ثبت نام کنید.
5 دلار در ماه، 50 دلار در سال
دیدگاهتان را بنویسید