5 روشی که می توانید با کار داوطلبانه تأثیر زیادی بر جامعه بگذارید


احتمالاً به این فکر کرده‌اید که بخشی از وقت خود را صرف پس دادن یا کمک به جامعه با داوطلب کردن زمان یا دانش خود برای انجام کارهای خوب کنید. خبر خوب این است که بسته به شرایط، زمان و توانایی شما برای کمک، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید تفاوت بزرگی در جامعه محلی و کل جامعه ایجاد کنید. در اینجا فقط چند روش وجود دارد که می توانید تأثیر زیادی داشته باشید.

کمک در خانه های سالمندان

خانه های سالمندان، مراکز سالمندان و خانه های سالمندان همگی دوست دارند که شما مدتی را با آنها و ساکنان آنها بگذرانید. این بازدیدها ممکن است فقط به شکل صرف وقت با برخی از ساکنان و همراهی با آنها باشد، یا ممکن است آموزش یک مهارت یا درگیر شدن با گروه های سرگرمی باشد. شما با افراد خونگرم و مهربان و چند داستان فوق‌العاده از روزهای گذشته و تجربیاتی که آنها داشته‌اند و فقط می‌خواهند با کسی به اشتراک بگذارند، پاداش خواهید گرفت.

پرورش یک کودک

این به تعهد بسیار بزرگتری از شما نیاز دارد، اما احساس انجام کار خوب و پاداشی که به همراه دارد همیشه ارزشش را دارد. اگر زمان و ظرفیت لازم برای پذیرایی از یک فرزند خوانده را در خانه خود داشته باشید، یکی از بزرگترین تأثیرات را در جامعه خود خواهید داشت. FCA اسکاتلند اطلاعاتی در مورد انواع مراقبت های فرزندخوانده و آنچه که ممکن است به عنوان یک والدین بالقوه انتظار داشته باشید دارد.

کار با بی خانمان ها

چند راه وجود دارد که می توانید وقت خود را صرف کمک و کار با افراد بی خانمان کنید. یکی از معروف ترین آنها گذراندن وقت برای سرو در یک آشپزخانه است. سوپ‌پزخانه‌ها به مهارت یا آموزش خاصی به جز مقداری وقت و کمی صبر نیاز ندارند، بنابراین برای کسانی که کار داوطلبانه را شروع می‌کنند عالی هستند. همچنین می‌توانید در یک پناهگاه بی‌خانمان‌ها کمک کنید، جایی که بسته به تجربیاتتان، کارهایی مانند آشپزی، نظافت، یا تدریس به شما محول می‌شود. همچنین ممکن است در یک پناهگاه بی خانمان با کودکان کار کنید.

گذراندن زمان در یک بانک مواد غذایی

بانک مواد غذایی در اصل مکانی است که می توان کمک های غذایی را قبل از توزیع به نیازمندان ذخیره و دسته بندی کرد. همانطور که می توانید تصور کنید، کارهای زیادی باید در این بانک های مواد غذایی انجام شود. شما ممکن است وظیفه کمک به دریافت کمک های مالی، رانندگی، کمک در انبار و بسیاری از مشاغل دیگر را داشته باشید.

داوطلب شدن در پناهگاه حیوانات

اگر مردم چیز شما نیستند، پس شاید انجام برخی کارها در پناهگاه حیوانات بیشتر در خیابان شما باشد. پناهگاه های حیوانات به شدت به داوطلبان کمک می کنند تا در انجام تمام وظایفی که برای راه اندازی و راه اندازی آنها لازم است کمک کنند. شما باید به نیازهای نظافت و شستشوی حیوانات کمک کنید و همچنین آنها را سرگرم کنید و با پیاده روی ورزش کنید. اگر دوستدار حیوانات باشید، لذت بخش و سرگرم کننده است!

راه‌های زیادی برای کمک کردن و کمک به جامعه‌تان وجود دارد و اینها تنها چند مورد هستند. به عنوان مثال، شما همچنین ممکن است یک درایو کمک مالی انجام دهید یا در مربیگری ورزش جوانان نیز کمک کنید! شما می توانید بر اساس زمان در دسترس خود انتخاب کنید که چه کاری انجام می دهید.
دیدگاهتان را بنویسید