5 بازی برای انجام این فصل هانوکا


هر یک از اعضای مذهب یهودی خاطرات خوبی از هانوکاهای دوران کودکی خود دارد. خواه لاتک های بخار پز روی میز شام، روشن کردن منورا، یا تشویق پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در حالی که در بازی دیگری از دریدل برنده می شوند – هانوکا یکی از هیجان انگیزترین و سرگرم کننده ترین دوره های تقویم یهودی است.

وقتی صحبت از بازی شد، اکثر آنها موافق هستند که این بخشی از تعطیلات است که شادترین خاطرات را برمی انگیزد. هیچ چیز سرگرم‌کننده‌تر از تماشای عموی بداخلاقتان نیست که سعی می‌کند برای هفتمین تلاش در دو دقیقه یک گلت هانوکا را در دهانش بچرخاند.

مخصوصاً برای کودکان، بازی‌های هانوکا راهی برای بیرون ریختن مقداری انرژی، آزمایش ذهن و سرگرمی است.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا پنج تا از بهترین بازی های هانوکا را برای امتحان کردن در سال جاری آورده ایم:

چالش Hanukkah Gelt

اگر با داستان بد عمو گیج شده اید، احتمالاً هرگز چالش Hanukkah Gelt را بازی نکرده اید. این یک بازی است که شامل قرار دادن یک Gelt – یک سکه شکلاتی پیچیده شده در فویل طلایی – روی پیشانی و تلاش برای چرخاندن آن به سمت دهان (بدون دست زدن به آن!) است. به ما اعتماد کنید. در طول این بازی با چهره‌های خنده‌دار مواجه می‌شوید، پس مطمئن شوید که دوربین را آماده کرده‌اید.

دریدل

اگر به دنبال بازی سنتی تر این هانوکا هستید، چیزی نمادین تر از هانوکا دریدل پیدا نخواهید کرد. این بازی شامل یک گلدان جوایز – سکه های شکلاتی، آجیل، چوب کبریت یا هر یک از موارد فوق است – و یک فرفره چرخان که تصمیم می گیرد آیا می توانید آن را بگیرید یا به قابلمه بدهید. برخی می گویند مهارت می خواهد، برخی می گویند شانس می خواهد – بیشتر آنها می گویند که عقل شما را می طلبد، به خصوص پس از چند ده چرخش که علیه شما انجام می شود.

مسابقه ایجاد کوکی

این برای بچه ها عالی است. این شامل تهیه یک دسته از کوکی ها و ارائه مجموعه ای از ابزارهای تزئینی است. با این ابزار، بچه ها می توانند کوکی های خود را با طرح های خاص مبتنی بر هانوکا پر کنند. سپس این کوکی‌ها به بزرگسالان ارائه می‌شود و یک قاضی تعیین‌شده تصمیم می‌گیرد که کدام یک خلاق‌ترین است. این نه تنها بچه ها را مشغول کار می کند. همچنین آنها را به خود تعطیلات نزدیکتر می کند، زیرا می توانند درباره تاریخچه نمادها و معنای واقعی آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

دو حقیقت، یک دروغ

همه از این بازی خبر دارند. این یک راه عالی برای دانستن کمی بیشتر در مورد مهمانان همکارتان – چه بخواهید یا نه – و آزمایش مهارت های بازیگری خود است. نسخه هانوکا می تواند مهمانان شما را در حال یادآوری خاطرات فصل تعطیلات ببیند – دو حقیقت، یک دروغ – و بقیه شما می توانید به گروه هایی تقسیم شوید تا بفهمید که چه چیزی تخیلی است.

بازی بزرگ نوشیدن حنوکا

وقتی بچه‌ها روی شکم پر از سینه و هانوکا گلت می‌خوابند، وقت آن است که یک بازی بزرگسالان‌تر انجام شود تا واقعاً خنده‌ها را به خود جلب کند. تعدادی بازی نوشیدنی با مضمون هانوکا وجود دارد. یا، اگر احساس خلاقیت می کنید، می توانید برخی از خود را بسازید. دریدل را در جریان کار قرار دهید و از مهمانان خود بخواهید که بر اساس محل فرود دریدل بچرخند و سپس بنوشند. فقط مراقب باش شما نمی خواهید زیاده روی کنید. بازی ها سرگرم کننده هستند، اما سر درد صبح روز بعد نه!

در آخرین خبرنامه ما مشترک شوید

برای خواندن محتوای انحصاری ما، هم اکنون ثبت نام کنید.
5 دلار در ماه، 50 دلار در سال
دیدگاهتان را بنویسید