چه کسانی به درمان کراتینه نیاز دارند؟ | سرمقاله


میزان کراتین در مو نه تنها به دلیل تأثیر اتوی صاف یا سشوار، بلکه به دلیل اشعه ماوراء بنفش، باد و سایر اثرات نامطلوب کاهش می یابد. به لطف کراتین موجود در ترکیب اکثر لوازم آرایشی حرفه ای، مو روشن تر، صاف تر و سالم تر می شود، صاف می شود و نرم می شود. جوانب مثبت و منفی درمان کراتینه باید از قبل مطالعه شود تا بفهمیم چه تأثیری از این روش باید انتظار داشت.

درمان کراتینه

مزایای کراتینه درمانی برای مو بسیار زیاد است، این اوست که می تواند کمبود پروتئین را جبران کند. اما نمی توان آن را به شکل خالص به دست آورد، بنابراین از محصولات حاوی مواد ساختمانی برای زائده های پوست استفاده می شود. یکی از شاخص های سلامت و تندرستی یک زن، فرهای مجلل است. خشک کردن و صاف کردن مداوم مو به طور اجتناب ناپذیری باعث از بین رفتن مو می شود. در مورد کل حمله شیمیایی که پس از مراحل ذکر شده بر سر آنها می افتد چه باید گفت.

روش کراتینه نیز وجود دارد که موثرترین روش ترمیم مو است. یک متخصص کراتینه را برای مدت معینی روی موها اعمال می کند و با دقت ساختار موهای آسیب دیده را پر می کند. در پایان نوردهی، مو خشک شده و حالت داده می شود. اثر استفاده بلافاصله قابل مشاهده است – ظاهر ایده آل مو حدود چهار ماه طول می کشد و پس از آن روش معمولاً تکرار می شود.

چگونه ماسک کراتین مناسب را انتخاب کنیم؟

درمان کراتینه مو نه چندان دور ظاهر شد، اما به سرعت در حال افزایش محبوبیت است. در ابتدا، این روش منحصراً یک روش سالنی بود، اما می‌توان آن را در خانه نیز برای درمان موهای آسیب دیده انجام داد. انتخاب لوازم آرایشی تخصصی زیاد است، بنابراین همیشه می توانید ابزار مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. بیایید نگاهی به مزایای استفاده از کراتین بیندازیم:

  • بهترین راه برای ترمیم مو پس از پر کردن؛
  • مو را کاملا صاف می کند و آن را سالم و براق می کند.
  • یک ظاهر طراحی روزانه را تسهیل می کند.
  • موهای رنگ شده رنگ غنی و سالم پیدا می کنند.
  • محافظت در برابر باد، نور خورشید و آب دریا؛
  • نتیجه ماندگار

یک ماسک موی کراتینه خوب لازم نیست جهانی باشد. به متخصصان زیبایی توصیه می شود که از ماسک کراتین با تمرکز باریک (به جای آنالوگ های جهانی) استفاده کنند که برای نوع مو و ساختار مو ایده آل است و همچنین به رفع مشکلات فردی کمک می کند.

بسیاری از محصولات آرایشی دیگر برای ترمیم، آبرسانی و استحکام وجود دارد. اما یک ماسک مو با اثر صاف کننده کراتینه به سختی جایگزینی دارد. استفاده از ماسک های کراتین مارک دار نباید مشکل باشد، زیرا با دستورالعمل های دقیق همراه است. برندهای حرفه ای اغلب محصولات کراتینه را در دو نوع تولید می کنند – برای موهای نرم/ نرمال و برای موهای ضخیم/سخت.

اشتباه در انتخاب منجر به این واقعیت می شود که حتی با استفاده صحیح از ماسک، یا رشته های شما تغذیه مناسبی دریافت نمی کنند یا فرمول تقویت شده به طور قابل توجهی موهای نازک را وزن می کند. بررسی ماسک مو نیز اهمیت دارد. ببینید آیا سایر کاربران از ماسکی که می خواهید بخرید راضی هستند یا خیر. بپرسید اثر ماسک چقدر ماندگار شد و قیمت آن چقدر بود. گزینه ای را انتخاب کنید که به طور کامل انتظارات شما را برآورده کند.
دیدگاهتان را بنویسید