چرا Crypto Revolution به صورت عمومی پخش نمی شود؟


وقتی به انقلاب کریپتوکارنسی یا تأثیر آن بر اقتصاد جهانی فکر می کنید، به راحتی می توانید فراموش کنید که چه اتفاقاتی در این جهان می افتد. می‌توانید Bit Soft 360 را بررسی کنید تا با دسترسی به بهترین ربات‌ها و استراتژی‌های معاملاتی، یک تجربه معاملاتی خودکار داشته باشید. فناوری یکی از محرک های اصلی اقتصاد جهانی است و اقتصاد جهانی دلیل فقدان جنگ و صلح در این جهان است. اگر کشورها تجارت خود را متوقف می کردند، این احتمال وجود داشت که مانند قرون وسطی شروع به جنگ کنند.

در دویست سال آینده، شاهد تغییرات شگرفی در نحوه تجارت همه خواهیم بود. با این حال، در حال حاضر، می‌توانید ببینید که شرکت‌های ثروتمند و قدرتمند هر ساله پول هنگفتی را صرف جلوگیری از حملات سایبری علیه آن‌ها صرف نظر از کشورشان می‌کنند، چه بخشی از زنجیره تامین باشند.

انقلاب کریپتو برای دنیای زنجیره تامین خوب خواهد بود زیرا می تواند روابط زنجیره تامین را بسیار دقیق تر از آنچه در حال حاضر است ثبت کند. Supply Chain Economy این امکان را فراهم می کند تا آنچه را که در حال وقوع است تأیید کنید. این از تقلب و برچسب گذاری اشتباه جلوگیری می کند و حتی به شما امکان می دهد مواد غذایی را که دوباره خریداری کرده اید تا فروشگاهی که کاربران آن را خریداری کرده اند ردیابی کنید. این تنها یک نمونه از این است که چگونه این فناوری می تواند زندگی شما را بهبود بخشد و به طور قابل توجهی بر نحوه انجام تجارت تأثیر بگذارد.

همه ارزهای دیجیتال و بلاک چین یکسان نیستند:

هر ارز دیجیتال یک بلاک چین منحصر به فرد بر اساس یک “الگوریتم” منحصر به فرد دارد. ماینرها از این الگوریتم برای ایجاد بلوک های جدید استفاده می کنند. یکی از عناصر ضروری ارز دیجیتال «اثبات کار» است که استخراج‌کنندگان از آن برای ایجاد بلاک‌های جدید و دریافت پاداش برای یافتن بلوک‌های جدید استفاده می‌کنند.

پیدا کردن یک بلوک جدید بسیار مشکل است، اما این فقط مربوط به زمانی نیست که در مقابل سکه‌های استخراج کامپیوتری صرف می‌کنید. این همچنین در مورد قدرت کامپیوتر شما و نحوه استفاده از آن است. الگوریتم های مختلف از روش های مختلفی برای محاسبه هش ها و پاداش دادن به ماینرها استفاده می کنند.

بسیاری از الگوریتم ها فقط توسط برخی از سکه ها استفاده می شوند، در حالی که سایر سکه ها از آنها به عنوان الگوریتم اصلی خود استفاده می کنند. آنها اغلب با هم کار می کنند. دو دسته اصلی وجود دارد که ممکن است ببینید: الگوریتم‌های اثبات کار و اثبات سهام. Proof-of-Work یا “PoW” یک فرآیند محاسباتی است که به رایانه نیاز دارد تا محاسبات را به صورت متوالی انجام دهد تا تراکنش ها را تأیید کند، بلاک های جدید استخراج کند و آنها را به بلاک چین بیت کوین اضافه کند.

بدون چارچوب قانونی قوی برای ارزهای دیجیتال:

ارزهای دیجیتال به محوریت اقتصاد جهانی تبدیل خواهند شد. اگر ایالات متحده نمی خواهد تحت تأثیر قرار گیرد، در موقعیتی نیست که بر آن حکومت کند. همانطور که قبلاً گفتیم، بانک تسویه حساب های بین المللی یکی از معتبرترین مؤسسات در جهان است و آنها قبلاً ارزهای دیجیتال را به عنوان تهدیدی برای قدرت خود می شناسند.

متأسفانه بسیاری از شرکت ها و دولت ها سعی می کنند بر این بحث ها تأثیر بگذارند و از طرف آنها تصمیم بگیرند. مشکل اصلی بانک ها این است که به آرامی کنترل خود را بر نقل و انتقال پول و سیستم مالی به طور کلی از دست می دهند. بنابراین، آنها سعی می کنند کنترل سیستم را قبل از از دست دادن دوباره به دست آورند.

تقاضای شدید برای ناشناس ماندن:

تقاضا برای ناشناس ماندن در مورد ارزهای دیجیتال و همچنین در هر سیستم دیگری قوی است. ناشناس بودن نقل و انتقالات پولی یکی از مواردی است که بانک ها سعی دارند از طریق فناوری های جدید آن را کاهش دهند، اما این امکان با استفاده از ارز دیجیتال امکان پذیر نیست، دلیل آن این است که هر کوین الگوریتم خود را دارد که بر اساس آن کار می کند و هیچکس نمی تواند آن را تغییر دهد. این.

برای اینکه این فناوری در زنجیره تامین موثر و کارآمد باشد، به دلیل تمام خطرات موجود (از جمله فساد بالقوه) نباید نیازی به تراکنش ها یا پرداخت هایی با مبالغ هنگفت وجود داشته باشد. علاوه بر این، ناشناس بودن کامل خیلی مهم نیست، زیرا این فناوری شامل بسیاری از عناصر دیگر است، نه فقط ناشناس بودن. در نتیجه، مزایای متعددی وجود خواهد داشت که شرکت‌ها می‌توانند با ادغام فناوری بلاک چین در مدل‌های تجاری خود از آن‌ها بهره ببرند.

بنابراین برای جلوگیری از کنترل از دست دادن پول، بانک ها سعی می کنند با کاهش کارمزد تراکنش ها از طریق کارت و استفاده از ترفندهای دیگری مانند تبدیل ارز هنگام سفر به خارج از کشور و مبادله آن با ارز محلی، تراکنش ها را تا حد امکان ارزان کنند. غیرقابل انکار، به نظر نمی رسد که رمزارزها زودتر مورد پذیرش قرار گیرند، اما MNC ها و دولت های برخی مناطق از مفهوم بلاک چین و بیت کوین استقبال می کنند.
دیدگاهتان را بنویسید