نقد زیرو: آیا به شما کمک می‌کند فالوور اینستاگرام را به دست آورید؟


گرفتن فالوورهای پریمیوم اینستاگرام از مخاطبان هدف شما می تواند کار دشواری باشد. این امر به ویژه زمانی صادق است که از یک وب سایت تصادفی فالوور بخرید.

بسیاری از وب سایت هایی که فالوورهای اینستاگرام را ارائه می دهند کلاهبرداری هستند. آنها به جای ارائه فالوورهای واقعی، ربات ها و حساب های غیرفعال را ارائه می دهند. استفاده از این نوع وب‌سایت می‌تواند بر الگوریتم اینستاگرام شما تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که باید در انتخاب سرویس مناسب اینستاگرام بسیار مراقب باشید.

یکی از بهترین مکان ها برای خرید فالوور اینستاگرام است زیرو. این وب سایت مورد اعتماد هزاران کاربر در سراسر جهان است. چه 100 یا 10000 فالوور بخواهید، Zeru می تواند تمام نیازهای اینستاگرام شما را برآورده کند.

چرا Zeru بهترین است؟

بسیاری از چیزها Zeru را به بهترین در صنعت تبدیل می کند. ما این موارد را در نکات زیر توضیح داده ایم.

  • اول از همه، Zeru یک وب سایت قانونی است. این یک سرویس جعلی یا تقلبی نیست. شما باید نظرات مشتریان را بررسی کنید تا بهتر بدانید.
  • این یکی از آن وب سایت هایی است که به وعده خود برای ارائه دنبال کنندگان واقعی پایبند هستند. تمام بسته‌های Zeru فاقد ربات‌ها و حساب‌های جعلی هستند. در عوض، پروفایل های باکیفیت را برای افزایش تعامل اینستاگرام شما ارائه می کنند.
  • در مقایسه با سایر وب سایت ها، قیمت هایی که توسط Zeru دریافت می شود بسیار کمتر است. شما می توانید تا 100 دنبال کننده فقط با 1 دلار یا بیشتر داشته باشید. نه تنها این، بلکه آنها همچنین یک تخفیف معمولی بر روی بسته های خود ارائه می دهند.
  • این وب سایت برای تحویل سریع شناخته شده است. پس از ثبت سفارش، انتظار داشته باشید که در عرض یک دقیقه تحویل داده شود. به یاد داشته باشید که سفارش شما تنها پس از پرداخت پردازش می شود.
  • این شرکت پشتیبانی فنی 24/7 را به مشتریانی که نیاز به کمک آنها دارند ارائه می دهد. مهم نیست، موضوع چیست، آنها همیشه آماده کمک به شما هستند. آنها به شما راه حل های فوری برای مشکلات شما می دهند.

خدمات با کیفیت بالا ارائه شده توسط Zeru

مشتریان به دلیل کیفیت خدمات Zeru به سمت Zeru کشیده می شوند. این یکی از آن شرکت‌هایی است که بسته‌های متعددی را ارائه می‌کند، به‌جای اینکه برندها را برای انتخاب یک بسته‌بندی یک‌اندازه و مناسب ترغیب کند. نه تنها این، بلکه به مشتریان این امکان را می دهند که بسته های خود را سفارشی کنند.

در اینجا بسته های مختلف فالوور اینستاگرام ارائه شده توسط Zeru آمده است:

1. بسته های استارت

این بسته محبوب ترین در وب سایت است. برای کسانی که فقط چند دنبال کننده می خواهند ایده آل است. حتی با وجود اینکه قیمت این بسته تنها 1.8 دلار است، پروفایل های با بالاترین کیفیت و پشتیبانی سریع را تضمین می کند.

2. بسته های استاندارد

با انتخاب این بسته، تا 1000 فالوور جدید در حساب خود خواهید داشت. شما می توانید بلافاصله بدون ثبت نام در وب سایت سفارش خود را ثبت کنید.

3. بسته های حرفه ای

این گران ترین بسته از این سه است. حداکثر 10000 دنبال کننده با قیمت 18 دلار ارائه می دهد. این بسته در بین مشاغلی که به دنبال رشد قابل توجه در زمان ممکن هستند محبوبیت بیشتری دارد.

کلمات پایانی

Zeru یک راه حل یک مرحله ای برای تمام نیازهای اینستاگرام شما است. این یک سرویس قابل اعتماد و سریع است که می تواند به شما کمک کند تجارت خود را مانند هیچ دیگری رشد دهید.

در آخرین خبرنامه ما مشترک شوید

برای خواندن محتوای انحصاری ما، هم اکنون ثبت نام کنید.
5 دلار در ماه، 50 دلار در سال
دیدگاهتان را بنویسید