مردی که متهم به تیراندازی مرگبار بود در حال زایمان در بیمارستان دالاس بودیک مقام زندان تگزاس گفت، مرد 30 ساله ای که پس از تیراندازی مرگبار به دو کارمند بیمارستان دالاس متهم به قتل شده بود، در آزادی مشروط بود و به او اجازه داده شد تا برای تولد یک کودک در این مرکز حضور داشته باشد.

به گفته سخنگوی وزارت دادگستری تگزاس، به گفته سخنگوی وزارت دادگستری تگزاس، به نستور هرناندز اجازه داده شد تا در روز شنبه در حین زایمان در کنار “دیگر مهم” خود در مرکز پزشکی متودیست دالاس باشد.

او گفت که او به اتهام سرقت شدید به زندان محکوم شده بود و در اکتبر گذشته با آزادی مشروط آزاد شد، اما جزئیات بیشتری در مورد شرایط تیراندازی ارائه نکرد.

مقامات گفته اند که هرناندز حوالی ساعت 11 صبح روز شنبه در بیمارستان تیراندازی کرد و دو کارمند را کشت و سپس توسط افسر پلیس بیمارستان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد. مشخص نیست که چه چیزی منجر به تیراندازی شده است.

مقامات بیمارستان گفتند که هرناندز که در آن زمان مانیتور مکان مچ پا را پوشیده بود، برای درمان به بیمارستان دیگری منتقل شد.

سخنگوی سازمان زندان تگزاس گفت که دفتر بازرس کل سیستم زندان تگزاس در حال همکاری با پلیس برای بررسی این تیراندازی است. پلیس دالاس و سخنگوی بیمارستان روز یکشنبه از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تیراندازی خودداری کردند.

این به دنبال تیراندازی در بیمارستانی در سپتامبر در لیتل راک، آرکانزاس است که یک بازدیدکننده را کشت و یکی در ژوئن در تولسا، اوکلاهاما، که چهار کشته بر جای گذاشت.


دیدگاهتان را بنویسید