مجلس سنای آمریکا جلسه استماع کمیته را در پی هرج و مرج تیلور سویفت تیکت مستر برگزار می کند



پس از ناامید شدن هزاران نفر از طرفداران تیلور سویفت توسط فروشندگان آنلاین، یک کمیته ویژه سنای ایالات متحده یک جلسه استماع برای بررسی فقدان رقابت در صنعت فروش بلیط برگزار خواهد کرد.

این پس از گزارش‌هایی مبنی بر خرابی‌ها و تأخیرهای قابل توجه سرویس در وب‌سایت Ticketmaster که باعث شد طرفداران نتوانند بلیت‌های تور Eras این ستاره بزرگ پاپ را در پنجشنبه گذشته خریداری کنند، منتشر شد.

این شرکت در نهایت فروش کلی را برای خرید بلیط برای بخش تور ایالات متحده سوئیفت لغو کرد و دلیل آن “ناقص موجودی بلیط” برای پاسخگویی به “تقاضای فوق العاده بالا” بود.

پیش از اینکه Ticketmaster فروش عمومی را به طور کلی لغو کند، قرار بود فروش عمومی بلیط صبح روز بعد و پس از پیش فروش تأیید شده طرفداران آغاز شود.

اعلامیه جلسه پس از گزارش هایی مبنی بر شکست و تاخیر در وب سایت Ticketmaster منتشر شد که باعث شد طرفداران نتوانند بلیط تور این ستاره بزرگ پاپ را خریداری کنند (جردن اشتراوس/AP)

سناتور ایمی کلوبوچار گفت که این حادثه مشکل در بازارهای بلیط فروشی را “به طرز دردناکی آشکار” کرده است زیرا او و سناتور همکار مایک لی برنامه هایی را برای جلسه استماع اعلام کردند.

این دو نفر به ترتیب رئیس و اعضای رتبه بندی کمیته فرعی قوه قضائیه سنا در زمینه سیاست رقابت، ضد تراست و حقوق مصرف کننده هستند.

خانم کلوبوچار گفت: «هفته گذشته، مشکل رقابت در بازارهای فروش بلیط زمانی که وب سایت Ticketmaster صدها هزار طرفدار را که امیدوار به خرید بلیط کنسرت بودند، ناکام گذاشت، به طرز دردناکی آشکار شد.

«کارمزدهای بالا، اختلالات سایت و لغوهایی که مشتریان تجربه کردند نشان می دهد که چگونه موقعیت مسلط Ticketmaster در بازار به این معنی است که شرکت با هیچ فشاری برای نوآوری و بهبود مستمر مواجه نمی شود.

“به همین دلیل است که ما در مورد اینکه چگونه تجمیع در صنعت سرگرمی زنده و فروش بلیط به مشتریان و هنرمندان آسیب می رساند، جلسه ای برگزار خواهیم کرد.

وقتی رقابتی برای تشویق خدمات بهتر و قیمت‌های منصفانه وجود نداشته باشد، همه ما از عواقب آن رنج می‌بریم.»

او بعداً در توییتر اضافه کرد که این موضوع “بسیار فراتر از تیلور سویفت” است.

آقای لی افزود: «مصرف‌کنندگان آمریکایی سزاوار رقابت در هر بازاری، از زنجیره‌های مواد غذایی گرفته تا مکان‌های کنسرت هستند.

من مشتاقانه منتظر اعمال اختیارات نظارتی کمیته فرعی خود هستم تا اطمینان حاصل شود که ادغام‌های ضدرقابتی و رفتارهای انحصاری، صنعت سرگرمی را که از قبل در تلاش برای بهبودی از قرنطینه‌های همه‌گیر است فلج نمی‌کند.»

تاریخ رسیدگی و شهود متعاقبا اعلام خواهد شد.

پس از شکست Ticketmaster، سوئیفت خشم و ناامیدی خود را از ساعاتی که طرفداران برای خرید بلیط صرف کردند، ابراز کرد (Ian West/PA)

پس از شکست Ticketmaster، سوئیفت عصبانیت و ناامیدی خود را از ساعاتی که طرفداران برای خرید بلیط صرف کردند، ابراز کرد.

او با انتشار یک استوری در اینستاگرام نوشت: «من برای کسی بهانه نمی‌آورم زیرا چندین بار از آنها پرسیدیم که آیا می‌توانند از عهده این نوع تقاضا برآیند و به ما اطمینان داده شد که می‌توانند.

این واقعاً شگفت‌انگیز است که 2.4 میلیون نفر بلیط دریافت کردند، اما واقعاً من را عصبانی می‌کند که بسیاری از آنها احساس می‌کنند برای تهیه آن چندین حمله خرس را انجام داده‌اند.»

از کسانی که شکست خوردند، سوئیفت گفت که امیدوار است “فرصت های بیشتری را برای ما فراهم کند تا همه دور هم جمع شویم و این آهنگ ها را بخوانیم”.

تور 52 تاریخی این خواننده Eras در 17 مارس در گلندیل، آریزونا آغاز می شود و با پنج برنامه در لس آنجلس که در 9 آگوست به پایان می رسد، به پایان می رسد.

این اولین تور سوئیفت از سال 2018 است.




دیدگاهتان را بنویسید