تاریخ تایید شده ای برای انتشار بررسی در مورد هرج و مرج فینال لیگ قهرمانان وجود نداردزمانی که بررسی مستقل صحنه های پر هرج و مرج در فینال لیگ قهرمانان ماه می منتشر می شود، هنوز باید به یوفا اطلاع داده شود.

هیئت حاکمه فوتبال اروپا تیمی به سرپرستی دکتر تیاگو براندائو رودریگز پرتغالی را مأمور کرد تا رویدادهای ورزشگاه دو فرانس را بررسی کند که شاهد مشکلات ازدحام خطرناکی بود که منجر به تاخیر در شروع بازی، قفل شدن هواداران، از کار افتادن بلیت‌ها و پاریس سنگین شد. حامیان گاز اشک آور پلیس

یوفا اعلام کرد که قصد دارد این گزارش را تا پایان نوامبر منتشر کند، اما کمتر از یک هفته باقی مانده است، هنوز منتظر تایید زمان دریافت گزارش است.

در بیانیه یوفا که به خبرگزاری PA داده شده است، آمده است: «یوفا هنوز از تاریخ مشخصی برای انتشار گزارشی که در حال حاضر توسط تیم بررسی مستقل به رهبری دکتر براندائو رودریگز آماده می شود، مطلع نشده است.

در ابتدا نگرانی‌ها در مورد انتصاب رودریگز تنها دو روز پس از فینال ابراز شد زیرا او قبلاً از نزدیک با تیاگو کراویرو، مدیر اجرایی آن زمان فدراسیون فوتبال پرتغال، که در مارس امسال به سمت مشاور الکساندر، رئیس یوفا رفت، کار می‌کرد. سفرین.

با این حال، زمانی که رودریگز و تیمش برای جمع‌آوری اطلاعات و گرفتن بیانیه‌های باشگاه و گروه‌های هوادار سازمان‌دهی شده به مرسی‌ساید رفتند، به نظر می‌رسید که ترس از بین رفته است.

PA می‌داند در یک جلسه، هوادارانی که داستان‌های خود را از رویدادهای استاددو فرانس و شباهت‌هایی که با فاجعه هیلزبورو در سال 1989 ترسیم کردند – که برخی از کسانی که مورد بازجویی قرار گرفتند تجربه مستقیمی از آن داشتند – که در آن 97 هوادار لیورپول جان باختند، رودریگز به گریه افتاد.


دیدگاهتان را بنویسید