بهترین گزینه های ممکن Walkme را بیان کنید


درک نکات فنی پیاده‌سازی پلتفرم پذیرش دیجیتال، ایده‌ای عالی برای سازمان‌های امروزی محسوب می‌شود تا همه بتوانند بدون هیچ گونه مشکلی بهترین استراتژی را برای تحقق سیستم‌های پشتیبانی مشتری ایجاد کنند. در این مورد خاص، هر سازمان مربوطه می‌تواند به سیستم‌هایی با کاربری آسان دسترسی داشته باشد که در نهایت در ارائه بازدهی بهتر بدون هیچ گونه مشکلی به مردم کمک خواهد کرد. این مفهوم در ارائه پشتیبانی خیره‌کننده مشتری و در نهایت پلتفرم کلی بهتر از نظر ویژگی‌های اساسی، بسیار مفید است.

برخی از گزینه های بسیار اساسی که مردم باید در زمان برخورد با آن در نظر بگیرند جایگزین های Walkme به شرح زیر توضیح داده شده است:

  1. چه رفع: این سیستم خاص برای ادغام یکپارچه با برنامه بسیار مفید است و در نهایت به افراد کمک می کند تا به مرور متنی همراه با مطالب خودیاری که به نقش کاربران مربوط می شود دسترسی داشته باشند. در این مورد خاص، هر زمان که افراد ذینفع بدون هیچ گونه مشکلی با سیستم درون برنامه ای سروکار داشته باشند، همه چیز به راحتی حل می شود.
  2. پندو: این سیستم خاص در ارائه راهنما به افراد به همراه قابلیت جمع‌آوری بازخورد در برنامه بسیار مفید است تا طراحی سیستم‌های تولید به راحتی انجام شود و پلتفرم و استفاده از محصول بیشتر شود. بدون هیچ مشکلی قابل درک است در این مورد خاص، افراد قطعاً قادر خواهند بود بدون هیچ گونه مشکلی با عنصر کدنویسی برخورد کنند و بیشتر برای اطمینان از اینکه نصب بدون هیچ گونه هرج و مرج انجام می شود کمک کننده خواهد بود.
  3. درخواست می کند: استفاده از این سیستم خاص قطعا یک ایده عالی در نظر گرفته می شود زیرا این یک سیستم یکپارچه سازی بومی است که بدون توجه به جایی که افراد در برنامه هستند در ارائه تجربه ثابت به افراد مفید خواهد بود. عنصر راهنما در این مورد خاص به طور قابل توجهی در مقایسه با سایر سیستم‌ها بهبود می‌یابد به طوری که سوار شدن به هواپیما با موفقیت انجام می‌شود و افراد بیشتری قادر به انجام آموزش و پذیرش مداوم خواهند بود. در این سناریوی خاص، افراد می‌توانند با کارآمدی با مسائل کنار بیایند و به‌علاوه، احتمال بروز هر نوع مسئله مشکل‌زا وجود ندارد.
  4. Userlane: این سیستم خاص مستقیماً در ارائه بهترین نوع سیستم پیام رسانی ممکن به کاربران کمک شایانی خواهد کرد تا به طور کلی پشتیبانی و جمع آوری بازخوردها در برنامه به راحتی انجام شود و فرصتی وجود نداشته باشد. از هر نوع هرج و مرج در این مورد خاص، مردم قطعاً می‌توانند از پیام‌های مستقیم لذت ببرند، به طوری که همه چیز ساده شده است و ارتباطات به خوبی تسهیل می‌شود.
  5. نیکل شده: این سیستم خاص قطعا در ارائه محصول هدایت شده به مردم کمک شایانی خواهد کرد تا مشتریان گام به گام با کارایی کل فرآیند درک شوند و مردم بتوانند بدون تسلط بر بخش های مختلف نرم افزار تسلط خوبی داشته باشند. هر نوع مشکل در این سناریوی خاص، افراد قطعاً می‌توانند به راحتی با مسائل فنی متعدد کنار بیایند، به طوری که در هر مقطع زمانی، هیچ گونه مشکل عملی وجود نداشته باشد.
  6. کتابچه راهنمای درون خطی: این مفهوم خاص بسیار فرصت مناسبی را برای افراد فراهم می کند تا با سیستم کاربر بر اساس رفتار و در نهایت ارسال پیام های هدفمند توسط گروه برخورد کنند. قطعه کد در این سناریوی خاص به خوبی مورد نیاز خواهد بود، به طوری که راه اندازی به راحتی قابل درک است و هر زمان که نصب انجام شود، کدنویسی از کل فرآیند حذف می شود. از این رو، در این سناریوی خاص، مردم باید در مورد چندین نکته فنی شفاف باشند تا از هر نوع مشکلی جلوگیری کنند.

از این رو، درک انواع مختلف ویژگی‌های فنی مرتبط با جایگزین‌های Walkme در صنعت برای مردم بسیار توصیه می‌شود تا همه از نظر برخورد با چیزها بدون هر گونه هرج و مرج در خط مقدم باشند. این جنبه قطعاً در تسلط کامل افراد بر اصول اولیه این رشته مفید خواهد بود.
دیدگاهتان را بنویسید