بهترین منابع سئو برای استارتاپ ها چیست؟


در عصر تجارت دیجیتال، بهینه سازی برای موتورهای جستجو مهم است. برای کسب و کارهای نوپا از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا میانبری برای دستیابی به موفقیت در مدت زمان کوتاه‌تر و جهش در رقابت در زمینه خاص خود ارائه می‌دهد. شما می توانید به کارشناسان سئو پول پرداخت کنید تا تمام سئوهای خارج از صفحه را برای شما انجام دهند، اما برای ایجاد محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو، باید با تاکتیک ها و ابزارهای سئوی درون صفحه آشنا باشید. به عنوان فردی که به تازگی شروع به کار با سئو کرده اید، با ابزارها و منابع بسیار متنوعی روبرو خواهید شد که برخی از آنها برای شما مفید خواهند بود، در حالی که برخی دیگر اتلاف کامل و مطلق زمان شما خواهند بود.

شما می توانید در این بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ آنلاین ثبت نام کنید تا درک کامل و کاملی از هشت حوزه بازاریابی دیجیتال که مهمترین آنها در نظر گرفته می شوند را به شما ارائه دهد. این دوره همچنین شامل بسیاری از پروژه های دنیای واقعی است که به شما امکان می دهد تجربه دامنه را به دست آورید و شما را قادر می سازد تا برای کار در صنعت کاملاً آماده باشید. برای اینکه شما را برای حرفه ای در بازاریابی دیجیتال آماده کنید، با 30 ابزار مختلف بازاریابی دیجیتال، تجربه پروژه قابل توجه و پروژه مهم بازاریابی دیجیتال تجربه کسب خواهید کرد.

پس از گذراندن موفقیت آمیز این دوره بازاریابی دیجیتال، واجد شرایط دریافت گواهی دیجیتال مارکتینگ از Simplilearn خواهید بود. این گواهی نشان می دهد که شما جدیدترین مجموعه مهارت های بازاریابی دیجیتال را به دست آورده اید و ظرفیت شما را برای به دست گرفتن سکان ابتکارات بازاریابی دیجیتال در شرکت خود تأیید می کند.

در این مقاله، فهرستی از منابع برتر برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را در زیر مشاهده می‌کنید که استارت‌آپ‌ها ممکن است از آنها برای برتری در دنیای آنلاین و غلبه بر برخی از سازمان‌های معتبرتر با تلاش‌های مداوم و مناسب در سئو استفاده کنند.

ابزارهایی برای سئو

ابزارهای سئو برای تکمیل سریعتر کار سئو ضروری هستند، از انتخاب کلمات کلیدی و ادامه بهینه سازی محتوا برای سئو. بیایید به برخی از این ابزارها با جزئیات نگاه کنیم.

برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل

برنامه‌ریز کلمات کلیدی گوگل تا حد زیادی محبوب‌ترین ابزار برای تعیین اینکه کدام کلمات کلیدی باید نه تنها در کل یک وب‌سایت بلکه در صفحات وب جداگانه بهینه شوند، است. می‌توانید کلمات کلیدی را که رقابت کم اما حجم جستجوی زیادی دارند، پیدا کنید تا بتوانید با استفاده از این ابزار، که استفاده از آن کاملاً رایگان است، محتوایی پیرامون آن کلمات کلیدی بسازید و حجم نامحدودی از ترافیک ارگانیک به دست آورید. این اولین ابزاری است که باید قبل از شروع به نوشتن هر محتوا از آن استفاده کنید. شما می توانید با متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) کار کنید تا سودآورترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود تعیین کنید و سپس می توانید محتوای وب سایت و مقالاتی را که منتشر می کنید با آن کلمات کلیدی تنظیم کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

تجزیه و تحلیل ها، مانند گوگل آنالیتیکس، نقشی حیاتی در ارزیابی و بهینه سازی استراتژی های سئو دارند. شما می توانید درک درستی از انواع بازدیدکنندگانی که دریافت می کنید و همچنین رفتارهایی که آنها انجام می دهند به دست آورید و به شما امکان ارائه خدمات برتر را می دهد.

همچنین ممکن است متوجه شوید که سئوی شما چقدر خوب کار می کند و آیا برای به دست آوردن نتیجه بهتر نیاز به تغییر در تنظیمات دارید یا خیر. اگر کمپین های بازاریابی پولی انجام می دهید، گوگل آنالیتیکس به شما نشان می دهد که چنین کمپین هایی چقدر موثر هستند و می توانید استراتژی خود را برای دستیابی به بالاترین نرخ تبدیل ممکن تنظیم کنید. شما می توانید اطلاعاتی در مورد تمام پارامترهای مختلف ترافیک سایت خود به دست آورید که از مکان شروع می شود و از طریق رفتار، تعامل و علایق ادامه می یابد. استفاده از این ابزار اصلاً هزینه ای ندارد.

Moz Open Site Explorer

Moz Open Site Explorer یک ابزار عالی است که می تواند برای فرآیند لینک سازی استفاده شود. می‌توانید وب‌سایت‌های مناسبی را برای پیوند پیدا کنید، همچنین وب‌سایت‌هایی را که از وب‌سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما متصل می‌شوند، همچنین اعتبار دامنه و اعتبار صفحه خود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید وب‌سایت‌های رقبای خود را بررسی کنید و تاکتیک‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو را که استفاده می‌کنند، مانند وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها پیوند می‌دهند، زیر نظر داشته باشید تا رتبه وب‌سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید و با آنها رقابت مؤثرتری داشته باشید. همچنین می‌توانید با نصب افزونه MozBar در مرورگر خود، رقابت خود را با کارایی بیشتری دنبال کنید. قیمت ها را در این صفحه بررسی کنید.

BuzzSumo

BuzzSumo ابزار بهینه‌سازی موتور جستجوی نهایی است که به کاربران امکان می‌دهد انواع محتوایی را که در رسانه‌های اجتماعی ترند هستند، کشف کنند. شما می توانید تعداد بی نهایت موضوع برای نوشتن و حجم قابل توجهی از ترافیک را از رسانه های اجتماعی به دست آورید. در روشی مشابه، می‌توانید تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی را پیدا کنید که کالاهای شما را تبلیغ می‌کنند و ارزش برند شما را در مقایسه با رقبای شما بهبود می‌بخشند. علاوه بر این، می‌توانید رقبای خود را زیر نظر داشته باشید و هر زمان که چیز جدیدی منتشر می‌کنند، نوتیفیکیشن دریافت کنید. علاوه بر این، می توانید عملکرد خود را در رابطه با رقبای خود بررسی کنید تا هر زمینه ای را که در آن بهبود یافته است را شناسایی کنید. با ثبت نام در دوره بازاریابی دیجیتال یا برنامه صدور گواهینامه، می توانید درباره این ابزارها بیشتر بیاموزید و ابزارهای بیشتری را کشف کنید.

QuickSprout

QuickSprout بهترین ابزار موجود برای تعیین وضعیت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) وب سایت شما است. بررسی پارامترهای SEO برای شناسایی نقاط ضعف بسیار مهم است. پس از انجام این کار، می توانید افراد را از طریق استفاده از آگهی های شغلی آزاد استخدام کنید تا این حوزه ها و رتبه خود را بهبود بخشید. وب سایت شما تجزیه و تحلیل خواهد شد و هر گونه تنظیمات لازم برای بهبود امتیاز سئوی شما پیشنهاد خواهد شد. به منظور ایجاد دقیق ترین تحلیل ممکن در سئو روی صفحه، نه تنها محتوا بلکه گرافیک را نیز در نظر می گیرد.

برخی از ابزارهای اضافی

علاوه بر این موارد، باید موارد زیر را نیز بررسی کنید: نقشه های XML، که به شما امکان می دهد نقشه سایت خود را فوراً ایجاد کنید و سپس آن را به موتورهای جستجو ارسال کنید تا رتبه خود را بهبود بخشید. کنسول جستجوی گوگل، که به شما امکان می دهد رتبه خود را ردیابی و وب سایت خود را فهرست کنید. تست Google Mobile Friendly Test. و Google PageSpeed ​​Insights. اگر وب سایت شما از وردپرس پشتیبانی می کند، افزونه All-in-one SEO Pack و افزونه Yoast SEO را برای بهینه سازی موتورهای جستجو در صفحه نصب کنید. همچنین گزینه استفاده از Moz Keyword Explorer نیز وجود دارد.

در آخرین خبرنامه ما مشترک شوید

برای خواندن محتوای انحصاری ما، هم اکنون ثبت نام کنید.
5 دلار در ماه، 50 دلار در سال
دیدگاهتان را بنویسید