اینستاگرام کانیه وست به دلیل نقض قوانین پلتفرم به مدت 30 روز محدود شداکانت اینستاگرام کانیه وست به دلیل نقض سیاست‌های این پلتفرم به‌مدت 30 روز محدود شده است.

این خواننده رپ آمریکایی در این مدت قادر به ارسال، نظر یا ارسال پیام مستقیم نخواهد بود و محتوا از حساب کاربری وی حذف شده است.

این در حالی رخ می دهد که وست، که به طور قانونی نام خود را به Ye تغییر داده است، همچنان به دلیل اظهارات یهودی ستیزانه او در رسانه های اجتماعی با واکنش شدید روبرو می شود.

هفته گذشته او از دفتر برند کفش اسکچرز در لس آنجلس اسکورت شد و همچنین توسط آدیداس اخراج شد – اقدامی که به قیمت میلیاردر بودن او تمام شد.

کانیه وست، که به طور قانونی نام خود را به Ye تغییر داده است، همچنان به دلیل اظهارات یهودی ستیزانه او در رسانه های اجتماعی با واکنش شدید روبرو می شود (جاناتان برادی/ PA)

وست از پلتفرم پیام‌رسان جایگزین Parler که در حال خرید است استفاده کرد تا اعلام کند بار دیگر در اینستاگرام جریمه شده است.

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که خواننده رپ در گفتگویی که اسکرین شات گرفته و در صفحه خود پست کرده بود، اظهارات تحقیرآمیزی درباره «تجار یهودی» کرده است.

سخنگوی متا به خبرگزاری PA تایید کرد که محتوای حساب وست به دلیل نقض خط‌مشی‌های آن حذف شده و این حساب محدود شده است.

PA درک می کند که محدودیت ها به مدت 30 روز اعمال خواهند شد.

این سخنگو افزود که چنین محدودیت هایی برای کاربرانی که مکررا قوانین آن را زیر پا می گذارند اعمال می شود.

حساب وست قبلاً در ماه مارس به مدت 24 ساعت قفل شده بود، پس از یک رشته حملات آنلاین که او علیه دوست پسر وقت همسرش کیم کارداشیان، کمدین SNL، پیت دیویدسون انجام داد.

در آن زمان متا تأیید کرد که محتوای این حساب نیز به دلیل نقض خط‌مشی‌های آن در مورد سخنان مشوق عداوت و قلدری حذف شده است.

از دیگر پیامدهای اظهارات یهودستیزانه این خواننده رپ، حذف شدن توسط آژانس استعدادیابی CAA و خانه مد Balenciaga است.

حساب کاربری کانیه وست قبلاً در ماه مارس به مدت 24 ساعت قفل شده بود، پس از یک رشته حملات آنلاین که او علیه دوست پسر وقت همسرش کیم کارداشیان (Ian West/PA) انجام داد.

چهارشنبه گذشته، موزه مادام توسو در لندن گفت که مجسمه مومی غرب خود را از دید عموم به آرشیو موزه منتقل کرده است.

وست مدت‌هاست که چهره‌ای صریح بوده است و اوایل این ماه به دلیل پوشیدن تی‌شرت «زندگی‌های سفید مهم است» در نمایش جدیدترین مجموعه‌اش در هفته مد پاریس مورد انتقاد قرار گرفت.

پس از این جنجال، کارداشیان و اعضای خانواده اش خواستار پایان دادن به “خشونت وحشتناک و لفاظی های نفرت انگیز” علیه جامعه یهودی شدند.

متعاقب اظهارات او، تظاهرکنندگان در لس آنجلس روز یکشنبه بنرهایی را بر روی یک پل هوایی باز کردند و از غرب به خاطر اظهارات عمومی یهودی ستیزانه اش ستایش کردند.


دیدگاهتان را بنویسید