استفاده از تبلیغات پستی برای بیمه، کارت اعتباری، وام مسکن و سایر بازاریابی خدمات مالی


خدمات مالی بازاریابی پستی مستقیم با استفاده از بازاریابی پستی مستقیم، یک تاکتیک بازاریابی آزمایش شده و واقعی، برای بازاریابی محصولات و خدمات خود در بازار هدف.

در صنعت رقابتی تکنولوژیک امروزی، بازاریابان خدمات مالی در تلاش برای جلب توجه مشتریان خود فریاد می زنند “من را باز کن”. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که برند شما از رقبا متمایز است و توجهی را که شایسته آن است به خود جلب می کند؟

خدمات مالی پست مستقیم طرح تبلیغاتی است که کسب و کار شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا می دهد و به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی خود کمک می کند، صرف نظر از اینکه استراتژی بازاریابی شرکت شما برای جذب مشتریان جدید یا تقویت اعتماد تلاش می کند.

بازاریابی کارت اعتباری برای پست مستقیم

به دلیل شباهت ها در تاکتیک ها، مشتریان بالقوه صنایع کارت اعتباری را با یکدیگر اشتباه می گیرند، که آنها را منصرف می کند. یک راه فوق العاده برای متمایز شدن از رقبا از طریق بازاریابی پستی مستقیم است. علاوه بر این، به دلیل فراوانی کلاهبرداری های مالی آنلاین، اکثر مصرف کنندگان ایمیل هایی را که دریافت می کنند با بی اعتمادی مشاهده می کنند. مشتریان تمایل دارند به پست مستقیم بیشتر اعتماد کنند زیرا هنرمندان کلاهبردار کمتر از آن استفاده می کنند. یک کمپین پستی می تواند مشتریان بیشتری را متقاعد کند که شما را انتخاب کنند. همچنین قابلیت اطمینان، مقیاس پذیری و دسترسی را افزایش می دهد. American Litho با ارائه بافت‌ها، گزینه‌های طراحی قالب و سایر جذابیت‌های قابل توجه می‌تواند به شما کمک کند در صندوق پستی متمایز شوید. این به شما کمک می کند بعد از دریافت نامه در دستان خود، تأثیر بهتری داشته باشید.

انواع فرمت ایمیل مستقیم مالی

می‌توانید بهترین قالب را برای کمپین خود انتخاب کنید و با آگاهی از قالب‌های ایمیل مستقیم قبل از شروع هرگونه بازاریابی پست مستقیم برای خدمات مالی، مطمئن شوید که پیام پست مستقیم تأثیر مطلوبی دارد.

از آنجا که آنها در قالب های مختلف حرفه ای هستند، American Litho می تواند بینش و پیشنهاداتی را برای قالب مشتری وابسته به مخاطبان شما ارائه دهد. در اینجا چند نمونه از اشکال مختلف مورد استفاده در بازاریابی پستی مستقیم آورده شده است تا شما از آنها آگاه باشید.

یک پیشنهاد عالی می تواند نرخ پاسخ را افزایش دهد و تبدیل ها را افزایش دهد

چندین استراتژی بازاریابی برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان پولی وجود دارد. کوپن ها و کدهای QR دو نمونه از راه هایی هستند که مشتریان را به سمت یک مکان فیزیکی یا وب سایت راهنمایی می کند. برای بهبود قابل توجه فروش، می توانید از احساس فوریت و نیاز مصرف کنندگان خود به معاملات سریع نیز بهره ببرید.

کد QR (پاسخ سریع) یکی از پرکاربردترین روش‌های پرداخت بدون نقد در جهان است. شما می توانید به طور خاص با مشتریان بالقوه با مزایای پرداخت سریع، امنیت بالا و قابلیت اطمینان بهبود یافته ارتباط برقرار کنید.

کوپن ها به بازاریابان در گسترش پایگاه مشتری، افزایش حجم فروش و سهم بازار و تسریع فروش محصول کمک می کنند. علاوه بر این، ممکن است مشتریان را تشویق به خرید اضافی کند. می توانید از کوپن های دیجیتال یا کاغذی استفاده کنید.

مواد بازاریابی برای خدمات مالی

One Stop Mail همه راه حل های چاپی را که همه مشاغل مالی علاوه بر نامه مستقیم به آن نیاز دارند، ارائه می دهد.

  • قرار ملاقات / کارت ویزیت
  • کارت پستال
  • تقویم ها
  • تابلوها
  • بروشور/کتابچه
  • پوسترها
  • اقلام تبلیغاتی

چرا به پست مستقیم خدمات مالی تکیه کنیم؟

اینکه از یک بازاریاب پست مستقیم انتظار داشته باشید که یک استراتژی بازاریابی پستی مستقیم ایجاد کند یا یک مشاور مالی واجد شرایط برای ارائه مشاوره مالی مناسب، مضحک است. حتی اگر ایجاد یک کمپین دقیقاً علم موشکی نباشد، به سطح معینی از دانش نیاز دارد. یک توقف نامه مزایای خود را دارد. اهداف و مراحل لازم برای دستیابی به آنها را مشخص کنید

  • لیست های به روز و قابل تنظیم ایجاد کنید.
  • وثیقه مناسب را برای استفاده انتخاب کنید، مانند پستی، کارت پستال، و نامه.
  • یک پیشنهاد یا محتوا برای جذب مشتریان ایجاد کنید.
  • ارسال نامه ها و کارت پستال های جلب توجه ایجاد کنید.
  • برای اینکه بیشترین بازدهی را در سرمایه گذاری خود داشته باشید، برنامه پستی خود را برنامه ریزی کنید.
  • نتایج را تجزیه و تحلیل کنید تا دریابید که چگونه می توانید نتایج بهتری بگیرید!

بازاریابی پستی مستقیم برای خدمات مالی – تدارکات برای کاهش هزینه ها

آیا قصد دارید یک تلاش بازاریابی را شروع کنید؟ یا به دنبال یک شرکت حمل و نقل هستید که بتواند به طور موثر از طریق ایمیل مستقیم با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کند؟

به دلیل موقعیت مکانی ما در غرب میانه و دسترسی به جریان پست، American Litho بهترین انتخاب برای ارسال پستی مستقیم است. از آنجایی که ما ارسال کننده های کارآمدی هستیم، به شما کمک می کنیم تا تمام جنبه های چاپ و هزینه های حمل و نقل را مدیریت کنید.

کمپین پست مستقیم بعدی شما موفقیت آمیز خواهد بود اگر آن را از محل مناسب چاپ و ارسال کنید. ما تخصص و ابزارهای مورد نیاز برای چاپ پست مستقیم برای کمپین ها را ارائه می دهیم و به شرکت ها امکان می دهیم سریعتر به مشتریان بالقوه مستقیم دست یابند.

اگر در مورد شبکه گسترده چاپ و موقعیت Midwest ما سؤالی دارید با ما تماس بگیرید. مکان‌های چاپ آمریکا، جایگزین‌های حمل و نقل، و در دسترس بودن کاغذ کمپین بازاریابی پست مستقیم بعدی شما برای خدمات مالی باید به صورت سنگی چاپ شود.

در آخرین خبرنامه ما مشترک شوید

برای خواندن محتوای انحصاری ما، هم اکنون ثبت نام کنید.
5 دلار در ماه، 50 دلار در سال
دیدگاهتان را بنویسید